سفارش طراحی سایت

 

گروه طراحی ایرانیان مفتخر است که با ارائه خدماتی هر چند ناچیز در حوزه اینترنت و فضای مجازی و طراحی وب سایت، گامی ویژه در راستای پیشرفت شما عزیزان و همراهان گرامی بردارد .

با ما همراه شوید تا نتیجه تجربه چندین ساله را ، طی چند دقیقه در اختیارتان قرار دهیم  .

از زمان پیدایش اینترنت تا کنون تحولات عظیمی در تکنولوژی و نوع استفاده از این پدیده مهم اتفاق افتاده است امروزه اینترنت بستر بسیار مناسب و مهمی را در حوزه اقتصاد و تبلیغات فراهم نموده است که نسبت به بازدهی سریع و قابل تامل این فضای مجازی، می توان تقریبا آن را رایگان قلمداد کرد .

انواع وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت شبکه و اپلیکیشن های موبایل و تبلت ، مانند شبکه های اجتماعی و … همگی فضای خوبی ، جهت تبلیغات و فروش در حوزه اقتصادی هستند البته بستر اینترنت در حوزه های خبری ، شرکتی ، خدماتی و غیره … نیز نقش بسزا و غیرقابل جایگزینی را ایفا میکند .

در این میان وب سایت ها که از قدیمی ترین فضاهای آشنای اینترنت محسوب میشوند ، با جود آپ هایی مثل اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و … ، ارزش و اعتبار خاص خود را کاملا حفظ کرده اند .

شاید فکر کنید با وجود این حجم از آپ ها و شبکه های اجتماعی چه نیازی به سایت های اینترنتی میباشد؟.

خوب مطالبی را مختصرا خدمت دوستان عرض میکنم جواب با شما..!

  • وب سایت شما = اعتبار شما.

قبلا اگر شخصی برای کسب و کارش یک وب سایت داشت ، به این معنی بود که کار و شغلش خیلی مهم است ولی امروز کم کم داریم به جایی میرسیم ، که اگر برای منبع کسب و درآمد خود وب سایتی نداشته باشیم یعنی… مهم نیستیم

از لحاظ بعد روانی هم در جامعه اینطور جا افتاده که کسب و کاری که وب سایت دارد ، پس حتما مهم است و صاحبان آن آدم هایی حرفه ای و مهم در کار خود هستند .

وقتی برای شغلی ، یک وب سایت طراحی کرده و هزینه میکنیم در حالی که میتوان بدون هیچ هزینه ای از آپ های مختلف استفاده کرد ، دو معنی را به مخاطب القا میکند :

 الف – من در شغل خود حرفه ای هستم و کسب و کار مهمی دارم

ب – کسب و کار من وسیع و بزرگ است

 عدم دسترسی به موضوعات و محدودیت فضا

بدون تردید هیچ کدام از شبکه های اجتماعی قابلیت ذخیره سازی و دسترسی ، مانند وب سایت را در اختیار ما قرار نمی دهند قابلیت ایجاد صفحات مختلف ، قرار دادن انواع فایل ، دسته بندی موضوعات ، ایجاد فروشگاه و خیلی از دیگر امکانات فقط از طریق طراحی سایت امکان پذیر است ..

  • گزینش نوع مخاطب.

در وبسایت میتوان هر نوع مخاطب و بازدید کننده ای را گزینش کرد  چون افراد بیشتر از طریق موتورهای جستجو وارد سایت میشوند ، میتوان سئوی سایت را بر اساس محتوای مختلف و در موضوعات متعدد طراحی نموددر واقع یک تیر و چند نشان! ..

  • قابلیت دیده شدن بیشتر و عدم وابستگی به نرم افزار یا اپلیکیشن خاص.

مردم اغلب یاد گرفته اند برای موضوعات مختلف در اینترنت سرچ کنند چه از طریق موبایل و چه از طریق کامپیوتر ، بهر حال توسط طراحی سایت ، خدمات ما برای همه قشرهای اجتماع قابل رویت خواهد بود ..

  • پایداری و بقا.

هر چقدر زمان بگذرد ارزش یک سایت استاندارد و بهینه شده بیشتر میگردد و احتمال دیده شدن آن قویتر خواهد گشت  .این یک اعتبار رسمی و قانونی است و تا هر زمانی که صاحب دامنه و وب سایت اراده کند ، میتواند آن را حفظ کند حتی از فواید آن نسل بعد هم میتواند بهرمند شود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد حالا تصور کنید ، فلان شبکه مجازی که سرورش خارج از ایران است به دلایلی فیلتر شود و یا اجازه دسترسی از کاربران ایرانی گرفته شود ، خب ممکن است همه هزینه ها و زحمات و حتی اعتباری که از این طریق کسب کرده ایم از بین برود ..

  • عدم نیاز به بازبینی ، ویرایش و مطلب گذاری هر روزه.

همه شبکه های اجتماعی معروف و مهم مانند اینستاگرام که این روزها خیلی ها جذب و درگیر آن هستند ، نیازمند رسیدگی قوی و گذاشتن هر روزه مطلب و مولتی مدیا در آن است تا اعتبار و ارزش خود را حفظ کند بر حسب تجربه کافیست که در یک صفحه فروشگاهی اینستاگرام یک هفته مطلب جدیدی درج نگردد ، یا مطالبی به ذائقه آنها خوش نیاید ،بطور یقین دنبال کنندگان کانال کاهش چشمگیری خواهند داشت در حالی که  برای جمع کردن همان تعداد فالوور ماهها تلاش دائم صورت گرفته است .

حال اگر در هر ماه بطور متوسط یک روز کاری ، برای مطالب جدید و آپدیت یک وب سایت فروشگاهی وقت بگذاریم ، از نظر سئو و بروز بودن خیلی هم عالی است و هر چه زمان بگذرد، از دید موتورهای جستجو مثل گوگل ارزش سایت بیشتر خواهد شد ..

ما در این مقاله قصد بی اهمیت جلوه دادن و یا تخریب آپ های اجتماعی را نداریم ، زیرا نه تنها همه روشهای ارتباطات، در بستر اینترنت و فضای مجازی در راستایی هم جهت و موازی یکدیگر حرکت میکنند بلکه مکمل و کمک حال هم دیگر نیز هستند .

بعنوان مثال وقتی در یک کانال اینستاگرام ، یک لینک به وب سایت خود قرار دهیم ، در واقع به بازدید کننده میگوییم، پشتوانه این کانال یک وب سایت قانونی و معتبر میباشد این کار از یکسو باعث جلب اعتماد بیشتر دنبال کننده نسبت به کانال و افزایش اعتبار آن خواهد شد و از طرف دیگر بازدید کنندگان وب سایت نیز بیشتر خواهد شد و سئوی سایت قویتر میگردد .

مطالب فوق صرفا برای آن بیان شد تا دید شما در انتخاب مسیر باز شود و انشاالله سریع تر به نتیجه دلخواه خود برسید ..

در رابطه با طراحی سایت ما شما را تنها نمی گذاریم و در مورد مشاوره ، طراحی ، آموزش و پشتیبانی در خدمت عزیزان هستیم .

بعضا میینیم بعضی افراد آگهی میکنند که با مبلغ  یک میلیون تومان سایت طراحی میکنند باید بحضور دوستان عرض شود که کمترین هزینه برای خرید یکسال هاست معتبر و یک دامنه ساده IR  ، حدود ۱۵۰٫۰۰۰ تومان هزینه دارد چه برسد به طراحی و پشتیبانی و آموزش و… غیره .

پس مراقب باشید گول نخورید و بعد از واریز وجه و رویت سایت با موبایل خاموش طراح و بدون پشتیبانی روبرو شوید

بعضیا هم که از هاست‌های رایگان یکسری سایتهای خارجی استفاده میکنند که جنبه آموزشی دارد و هر لحظه ممکن است جمع آوری شود بقول ضرب المثل معروف که میگه هر چقدر پول بدی آش میخوری !!! این ارزانفروشیها داستانها پشتش داره… ..

ما پکیج های مختلفی برای جلب رضایت مشتریان خود تدارک دیده ایم که بسته به نیاز و مبلغ در نظر گرفته شده برای هزینه از طرف مشتری دارد .

 

قیمت طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید