ارائه خدمات هیدرودرمی پوست

با کادری مجرب و متخصص در شمال – مرکز و جنوب تهران در کلینیک های مجهز

نمونه کار از هیدرودرم صورت :


هزینه هیدرودرم :

هیدرودرمی (آبرسانی) جلسه ای :                    ۴۰۰۰۰ تومان
پکیج ۵ جلسه ای هیدرودرمی  :                       ۱۵۰۰۰۰ تومان

تماس جهت مشاوره و نوبت: ۰۹۰۱۳۲۹۳۴۵۴ 

کد تخفیف ویژه کاربران سایت : ایده سلامت۹۸

ارائه کد بالا جهت بهره مندی از تخفیف ویژه هنگام تماس و رزرو نوبت


فواید هیدرودرم

 • چین و چروک پوست و خطوط روی پوست را کاهش می دهد
 • منافذ باز پوست را می بندد
 • رفع خشکی پوست و آبرسانی پوست می شود
 • موجب رساندن اکسیژن لازم به لایه های زیرین پوست می شود
 • سلولهای مرده پوست را که موجب تغییر رنگ پوست شده اند را پاک می کند
 • موجب روشن تر و صاف شدن پوست می شود
 • بدون درد و ناراحتی
 • نیاز به بستری و استراحت بعد از درمان ندارد 
 • بهبود و درمان جوش ها
 • بهبود و درمان آکنه
 • درمان پیری زودرس
 • درمان افتاب سوختگی
 • درمان اکنه و جراحت
 • بهبود پوست های ناصاف
 • رفع گرفتگی پوست
 • درمان بسته بودن منفذها
 •  ایجاد بافت های سالم تر
 • کاهش مقدار پف و تیرگی دور چشم
 • هیدراته کردن و آبرسانی پوست
 • بهبود قابلیت ارتجاع و انعطاف پذیری پوست
 • کاهش مقدار پف و تیرگی دور چشم
 • هیدراته کردن و آبرسانی پوست
 • بهبود قابلیت ارتجاع و انعطاف پذیری پوست

بیشتر بدانید⇓

هیدرودرمی چیست؟

نور افتاب، مواد آلاینده موجود در هوا، استرس های روزانه و استفاده بیش ازحد از مواد آرایشی، میتواند پوست را در معرض از دست دادن آب و در نتیجه ابتلا به خشکی قرار دهد ، که در اثر این پدیده پوست نحیف، پیر و بیمار به نظر خواهد رسید، آبرسانی( هیدرودرم) روشی در دسترس و بسیار مؤثر برای پیش‌گیری و درمان این عوارض محسوب می شود.

هیدرودرم در واقع روشی جهت احیای پوست بوسیله تزریق هدفمند آب بصورت علمی ، در لایه ها و بافتهای پوستی میباشد. این عمل بمنظور پاکسازی و آبرسانی به پوست انجام می پذیرد.

مواد موجود در لایه های پوستی حالت قطبی و دارای بار الکتریکی هستند. از این خاصیت مهم در امر خروج ترکیبات غیر ضروری و ورود مواد آلی و مورد نیاز به عمق پوست کمک گرفته میشود.

دستگاه هیدرودرمی نایس با استفاده از جریان برق کالیبره و کنترل شده ، اندازه مشخصی از ژل آبرسانی ( ژل گالوانیک) را بعد از فرایندهای شیمیایی و یونیزاسیون به لایه های زیرین پوست هدایت می نماید که بازتاب و تاثیر این فرایند در ظاهر پوست بسیار با اهمیت خواهد بود. در واقع نتیجه این آبرسانی به پوست باعث تازه سازی و تجدید قوا در آن ناحیه شده و پوست روشن تر و شاداب تر از قبل خواهد شد. کاهش چشمگیر چین و چروک های سطح پوست و در اصطلاح باز شدن رنگ پوست از جمله آثار و نتایج قابل قبول هیدرودرمی می باشد.

 

نحوه عملکرد دستگاه هیدرودرم  

در این سیستم ، سلولهای غیر فعال و بلااستفاده لایه اپیدرم (بیرونی) پوست جدا شده و پاکسازی میگردند. در مرحله بعد و ادامه کار میبایست سرم های مخصوص آبرسانی با فشار تعیین شده ای ، وارد لایه های پریدرم یا همان لایه های زیرین پوست شوند. کاربرد سرم ها در درمان بیماری های پوستی مختلف متفاوت میباشد. بعنوان مثال سرم های مخصوص جهت رفع آکنه یا درمان انواع جوش و یا کاهنده چروک صورت  و نیز هیدراته کردن پوست ، متفاوت می باشد و کاربری آنها نیز تحت نظارت پزشک با تخصص مرتبط خواهد بود.

 

خواص درمان بوسیله دستگاه هیدرودرم

 • در فرآیند آبرسانی و تزریق مواد در پوست، فولیکول های مو و منافذ، مسدود شده و مورد هدف قرار می گیرند. در نتیجه تمام ناخالصی هایی که در منافذ پوست گیر کرده اند از بین رفته و پاکسازی صورت گرفته که به کاهش و جلوگیری از آکنه کمک می کند.

 

 • گالوانیک صورت باعث تولید سلول های تازه پوست و کلاژن می شود. در نتیجه سلول های جدید خیلی سریع تر جایگزین سلول های قدیمی می شوند. همچنین جریان خون را در سطح پوست تحریک کرده که به نوبه خود میزان اکسیژن نیز افزایش می یابد. اکسیژن باعث می شود پوست شاداب تر، سفت تر و رطوبت را بیشتر در خود نگه دارد.

 

 • جریان الکتریکی باعث تخلیه لنفاوی و تحریک پوست می شود. در نتیجه توانایی طبیعی پوست برای پاک کردن سموم مضر، بهبود می یابد. علاوه بر این جریان الکتریکی سموم را عمیقاً از پوست بیرون کشیده و چهره را روشن و سالم تر می کند.

 

 •  خستگی و مردگی پوست یکی از نشانه های بارز پیری و افزایش سن است. گالوانیک فیشال تمام ناخالصی های پوست را از بین برده و غلظت اکسیژن را در آن افزایش می دهد. این روش پاکسازی و آبرسانی عمیق، باعث می شود که پوست درخشان شود. چین و چروک و خطوط ناشی از پیری نیز از بین می رود.

 

چه نکاتی را قبل از هیدرودرمی باید دانست؟

 توصیه پزشک : توصیه می‌شود که بین جلسات دیزنیک و جلسات گالوانیک حداقل ۴۸ ساعت فاصله داشته باشیم زیرا تا این زمان مواد هنوز در حالت حرکت به سطح پوست و خروج از سطح پوست هستند. در صورتی که این فاصله زمانی رعایت نشود اختلال دفع سموم و جذب مواد مغذی پیش می‌آید. توصیه ما این است که نسبت به وضعیت خشکی و کم آب بودن پوست، این کار هفته ای یک بار و به مدت ۴ الی ۶ جلسه انجام گردد. یعنی جلسه دیزنیک جهت خروج و پاکسازی پوست انجام شود و سپس ۴ الی ۶ جلسه گالوانیک، جهت تقویت عمقی و افزایش مواد مغذی و آبرسانی پوست به فاصله هفتگی انجام گردد.

 

چه کسانی نباید از گالوانیک فیشال استفاده کنند؟

اگر هر کدام از شرایط زیر را دارید از این درمان استفاده نکنید

دستگاه تنظیم کننده ی ضربان قلب دارید

صرع، مشکلات قلبی، فشار خون بالا

زخم، بریدگی، خراش و ساییدگی– بارداری، دیابت

داشتن هرگونه جسم فلزی در بدن– داشتن رگ عنکبوتی

داروهای نازک کننده پوست مصرف کرده یا اخیراً تحت عمل لایه برداری یا لیزر پوست قرار گرفته باشید

 

 

 

جمع بندی بازتاب نظرات کاربران :


پرسش و پاسخ

 

 آیا هیدرودرمی در هر سنی قابل اجرا می باشد؟

جواب مثبت است. یعنی محدودیت سنی ندارد اما تاثیر فرایند آن روی پوستهای پیرتر کمتر خواهد بود و در واقع پوست پیرتر ظرفیت کمتری برای قبول آب را دارا می باشد. به طور مثال شخصی که چهل سال سن دارد، اگر ظرفیت پذیرش آب توسط پوست وی ۷۰ درصد از کل آب باشد و فرد دیگری که ۶۰ ساله است ،  مقدار جذب آب توسط سلول‌های پوستش کمتر از ۵۰ درصد می باشد، در نتیجه تاثیری را که فرایند هیدرودرمی در شخص ۴۰ ساله ایجاد میکند در پوست شخص ۶۰ ساله به خاطر جذب کمتر آب، ضعیف تر مشاهده خواهد شد و نتیجه نسبی پایینتری مشاهده میشود.

 

 آیا هیدرودرمی دردناک است!؟

آبرسانی پوست ، کاملا بدون درد و بدون هیچگونه خطریست. این روش با وجود اینکه جدید است ولی در تمام دنیا شناخته شده و کارآمد می باشد. از آنجا که در روش هیدرودرم، پوست بدون انجام جراحی و یا سوزن خوردن به آن جوان و تازه میشود، پزشکان این فرآیند را “چهره سازی بدون جراحی” نامیده اند.

 

از چه سنی بهتر است هیدرودرمی کنیم؟

هیدرودرمی یا آبرسانی به پوست بهتر است در افرادی با پوست معمولی ، در سنین بالای ۳۰ سالگی آغاز شود.

 

هیدرودرمی برای چه پوستی مناسب است؟

برای شاداب کردن انواع پوستها اعم از پوست خشک، چرب و معمولی روش های مختلفی وجود دارد. عموما در افرادی که از پوستی سالم و خوب برخوردارند نیازی به هیدرودرمی نمی باشد و توصیه می شود که با نوشیدن مایعات طبیعی و سالم و همچنین مصرف کافی میوه جات و سبزیجات بطور مداوم و روزانه نیاز پوست خود  به رطوب را تامین کنند.

پوست چرب: به دلیل اینکه پوست های چرب با داشتن منافذ زیاد، مستعد ابتلا به جوش هستند هیدرودرمی برای آن ها مناسب نمی باشد و حتی ممکن است باعث افزایش جوش ها شود.

پوست خشک : بر حسب تجربه، هیدرودرمی برای پوست های خشک دارای نتایج مناسبی بوده است. البته باید توجه داشت که به جهت حفظ نتیجه حاصله، لازم است بعد از انجام هیدرودرمی و بمنظور حفظ و نگهداری رطوبت سطحی پوست از کرم های مرطوب کننده یا ماسک گاهی مشابه استفاده کرد.

پوست معمولی: مانند پوست خشک آبرسانی پوست معمولی نیز مفید است و ضرری ندارد.

 

پس از چه مدت نتیجه کار را میبینیم؟

استفاده کنندگان از این روش دقیقاً طی چند روز پس از انجام کار با این دستگاه متوجه اثرات شگفت و حیرت انگیز آن می شوند. تعداد جلسات برای درمان کامل با هیدرودرم شامل مجموعه ۵ تا ۱۰ جلسه می باشد که هر جلسه تقریبا ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد. برای بهبود کامل و رفع چین و چروک و خطوط پیری روی پوست ، تعداد جلسه بسته به نظر پزشک متخصص دارد.

 

هیدرودرم در کدام نواحی از بدن انجام پذیر است؟

هیدرودرم در صورت ، گردن و قسمت بالای سینه مورد استفاده قرار می گیرد ولی از این روش درمانی می توان برای صاف و هموار سازی سایر نواحی دیگر بدن نیز استفاده نمود.

 

آیا هیدرودرمی عوارض جانبی هم دارد؟

بعد از انجام هیدرودرم ، بسته به نوع و حساسیت پوستی که دارید، پوست شما صورتی رنگ میشود و رنگ نسبتا روشن تری پیدا میکند. ولی بعد از گذشت حدود ۳۰ دقیقه از پایان کار، پوست معمولا به رنگ اولیه خود برمیگردد و شما می توانید بدون هیچگونه نگرانی از عوارض خاصی به زندگی روزمره ادامه دهید. البته بهتر است که جهت مراقبت بهتر از پوست خود از کرمهای ضد افتاب استفاده نمایید و سعی کنید در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید.

 

آموزش استفاده از دستگاه :

دستگاه هیدرودرمی یا دستگاه دیزین گالوانیک یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعات بشری در قسمت مربوط به جوان سازی و آبرسانی به پوست است. این دستگاه با استفاده از جریان الکتریسیته بین زنان و کنترل شده برای بدن کار می کند به این صورت که یک پراپ در دست راست بیمار قرار دارد و پراپ دوم روی صورت بیمار حرکت می‌کند. در حال دیزینک جریان الکتریسیته از دست بیمار وارد بدن می‌شود و از صورت بیمار خارج می گردد. این جریان اصلا توسط بیمار حس نمی‌شود.

 فرض کنید جریان دو یا سه باتری به بدن افراد وصل شده باشد در این میان افرادی که در دهانشان دندان پر کرده دارند احساس مزه مواد آهنی دارند که این نشان دهنده عبور جریان الکتریکی خفیف در بدن است. در حالت دیزنیک مواد غیر ضروری و سموم از سطح پوست خارج می شود و نوعی پاک سازی انجام می گردد .

در فرآیند دیزنیک ، مواد غیر ضروری و سموم از سطح پوست خارج می‌شود و نوعی پاکسازی عمقی و الکترونیکی سطح پوست انجام می شود و همچنین مواد قطبی متناسب با جریان عبوری به سمت چپ سطح پوست صورت جذب می شوند و به این روش از پوست خارج خواهند شد. در حالت گالوانیک جریان عبوری از سطح پوست صورت وارد بدن می‌شود و از سمت راست خارج می گردد.

در این وضعیت می توانیم مواد تقویتی مورد نیاز عمق پوست را به صورت مالیدنی در سطح پوست قرار داده و به وسیله این دستگاه و با استفاده از یونیزه کردن بارها، این مواد را تا عمق پوست هدایت کنیم.

این مواد یا سرمها شامل آب ویتامین ، پروتئین ها ، کلاژن و الاستین می‌باشد که در مورد جوانسازی عمقی و آبرسانی عمقی پوست این روش فوق العاده موثر و کاربردی است.

 

ایده های سلامتی

 

 هیدرودرم گالوانیک نایس

 

دستگاه هیدرودرم گالوانیک نایس

 


توضیحاتی در مورد دستگاه هیدرودرم گالوانیک نایس

دستگاه هیدرودرمی یا دستگاه دزن گالوانیک یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعات در قسمت مربوط به جوانسازی و آبرسانی پوست است.
این دستگاه با استفاده از جریان الکتریسیته بی ضرر و کنترل شده برای بدن کار می کند به این صورت که یک پروپ در دست راست بیمار قرار دارد و پروپ دوم روی صورت بیمارحرکت می کند.

حالت دزن

در این حالت جریان الکتریسیته از دست فرد وارد بدن می‌شود و از صورت فرد خارج میشود در حالت دزن مواد غیر ضروری و سموم از سطح پوست خارج می‌شود و نوعی پاکسازی عمقی و الکتریکی سطح پوست انجام میشود.

حالت گالوانیک

در حالت گالوانیک جریان عبوری از سطح پوست صورت وارد بدن می شود و از دست راست خارج می شود در این حالت می توانیم مواد تقویتی مورد نیاز عمق پوست را به صورت مالیدنی در سطح پوست قرار داده و به وسیله این دستگاه و با استفاده از جریان بار الکتریکی این مواد را تا عمق پوست هدایت کنیم که این مواد شامل آب ویتامین ها پروتئین ها کلاژن و الاستین می‌باشند که در جوان سازی و آبرسانی پوست موثر هستند.

بخش فرکانسی

بخش فرکانسی دستگاه با الکترود های شیشه ای خاص که در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند کار می‌کنند از این الکترودها برای درمان نواحی مختلف بدن استفاده می شود.

تحریک جریان فرکانسی بالا باعث تزریق مولکولهای غنی شده اکسیژن(اوزون کامل) به پوست می شود و از این طریق پاکسازی ،ماساژ و تحریک جریان خون، گشادشدن رگهای خونی سطحی و بافت سازی میشود
وهمچنین با افزایش سطح تولید کلاژن والاستین باعث از بین بردن چروک ها ونرم شدن وصاف شدن پوست میشود. اندازه منافدباز پوست را کاهش میدهد وبافت کلی پوست را بهبود میبخشد. همچنین باعث از بین بردن باکتریهای سطح پوست میشود و به جلوگیری از بروز اکنه کمک میکند.

بخش فرکانسی دستگاه شامل ۳ پروپ است که کاربرد متفاوت دارد.

پروپ قارچی: این پروپ شیشه ای برای درمان و کاهش چین وچروک وخطوط ریز استفاده میشود.

پروپ نوک تیز: این پروپ برای از بین بردن آکنه ها و لکها مورد استفاده قرار میگیرد.

پروپ شانه ای: این پروپ برای تحریک گردش خون پوست سر ورشد مجدد موها استفاده میشود.

مطالب مرتبط بیشتر ⇓