راهنمای خرید کالا از وبسایت ایده افزار

روشهای خرید و پرداخت

به دو روش میتوانید از فروشگاه ایده افزار خرید کنید:

  1. خرید بصورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی ایده افزار و پرداخت توسط درگاه بانکی و امن زرین‌پال – ارسال به سراسر ایران
  2. مراجعه حضوری یا تماس تلفنی جهت خرید عمده از کارگاه تولیدی و پرداخت نقدی یا کارت به کارت بانکی

ثبت سفارش و پیگیری در واتساپ – ایتا و روبیکا با شماره همراه: ۰۹۳۹۰۳۱۸۱۷۲

روشها و هزینه حمل کالا

۱- در تهران میتوانید کالای سفارشی خود را از طریق پیک دریافت نمایید.

۲-جهت ارسال به شهرستان، کالا از طریق تیپاکس، پست پیشتاز و یا دیگر شرکت‌های حمل و نقل به آدرس مشتری ارسال میگردد.

 حداقل مبلغ خرید شما نباید کمتر از ۱۵۰هزار تومان باشد و هزینه حمل در صورت کمتر بودن مبلغ سبد خرید از تراز ۵ میلیون تومان رایگان نبوده و بصورت پس کرایه توسط مشتری(پس از دریافت کالا) پرداخت خواهد شد و مقدار مبلغ آن با توجه به وزن کالا و مسافت ارسال محاسبه خواهد شد و تعیین هزینه، ارتباطی با مجموعه ایده افزار ندارد.

بسته بندی محصولات

در بسته بندی کلیه محصولات از کاور پلاستیکی بهمراه کارتن سه لایه استفاده می‌گردد.  

امکان تغییر در ابعاد و رنگ

در ساخت اکثر محصولات و تولیدات از ام دی اف ۳میل در سایزبندی استاندارد و رنگ غالب گردویی استفاده شده است که در صورت سفارش عمده، قابلیت تغییر در ابعاد و رنگ وجود خواهد داشت. همچنین در صورت درخواست انواع دیگر متریال و رنگهایی خارج از پیشنهادات داخل محصول، انجام آن مستلزم پرداخت هزینه مابالتفاوت کالا شده که هنگام سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید. 

محصولاتی که نیاز به مونتاژ دارند!

آموزش نصب و مونتاژ وجود داره؟

در مورد محصولاتی که نیاز به مونتاژ توسط مصرف کننده دارند، عکسهای واضح و در در صورت نیاز جزئیات مونتاژ ذکر شده است.

در سه حالت کالای خریداری شده از وبسایت ایده افزار قابلیت عودت دارد:

۱- سلامت کلیه سفارشات و بسته بندی قبل از ارسال کنترل میگردد ولی چنانچه محصول خریداری شده در هنگام حمل دچار شکستگی و خرابی شود تا ۲۴ساعت پس از دریافت محصول امکان اطلاع رسانی به مامور واحد پست مربوطه و عودت محصول بعد از هماهنگی لازم، وجود دارد. این در شرایطی است که محصول در مقابل مامور یا در محل واحد پستی باز شده و خرابی آن به تایید ایشان برسد. پس از عودت و بازبینی توسط عوامل این مجموعه، جایگزین و به آدرس مشتری ارسال خواهد شد.

۲- در صورتی که محصول دریافتی توسط مشتری مغایرتی با درخواست ثبت شده همان محصول داشته باشد، پس از عودت و در کوتاهترین زمان تعویض شده و یا وجه آن به حساب بانکی اعلامی از سوی خریدار واریز میشود.

۳- چنانچه مشتری به هر علت از خرید خود منصرف گردد در صورتی که کالا از بسته بندی خارج نشده باشد، تا ۲۴ ساعت فرصت باقیست که بعد از اطلاع و هماهنگی با واحد فروش، محصول ارسال شده را عودت داده (با هزینه مشتری) و آن را تعویض نموده و یا وجه خود را دریافت نماید.   

   * توجه*

مبلغ هزینه پس کرایه در حمل و نقل کالا هیچگونه ارتباطی با این مجموعه نداشته و افزایش یا کاهش آن دلیل قابل قبولی برای عودت کالا محسوب نمی‌گردد.